KONCERT ŚWIĄTECZNY

Proponujemy Państwu koncert najciekawszych pozycji z dorobku wokalistki wzbogacony o repertuar kolędowy, którego niepowtarzalny nastrój pozwoli poczuć przyjemną, rodzinną atmosferę czasu świątecznego, pomoże zwolnić tempo, wyciszyć się, oderwać od codziennego zgiełku i nastroić na nadchodzący czas...


Na program, oprócz wybranych utworów z najnowszej płyty „Kamyk Zielony” oraz wcześniejszego dorobku Artystki, złożą się nie tylko tradycyjne kolędy i pastorałki (jak „Lulajże Jezuniu”, „Mizerna cicha”, „Cicha noc”, „Jam jest Dudka”,” Bóg się rodzi”), ale również piosenki świąteczne z repertuaru światowego („The Prayer”, „What a Wonderful World”, „Ave Maria”, „Nobody knows”, „All I Need for Christmas”), a także nowe piosenki świąteczne skomponowane m.in. przez Włodzimierza Korcza, Seweryna Krajewskiego, Pawła Stankiewicza do tekstów Ernesta Brylla, Magdy Czapińskiej czy Jacka Cygana.


Kolędy do wspólnego śpiewania, piosenki świąteczne te stare i te nowe, te polskie i te zagraniczne - wprowadzą Państwa w nastrój, jaki powinien nam towarzyszyć w tym szczególnym okresie. Możliwość umilenia Państwu tego wyjątkowego czasu będzie dla nas ogromną przyjemnością.


OPCJE KONCERTU

--> Koncert z towarzyszeniem czteroosobowego zespołu muzycznego
--> Koncert kameralny z towarzyszeniem jednego lub dwóch muzyków

powrót

 

© 2010-2013 Dorota Osińska; projekt: Maria Ceraficka